Jump to content

BigLion10

Members
  • Posts

    185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BigLion10

  1. Ole Bolt getting on up their in age, they might give em a race
  2. Chapel Hill game is Friday 7pm at Wells HS main gym Spring Hill's is Friday at 6 at Central Heights HS in Nacogdoches
  3. Tatum vs. Redwater Fri 8pm Pittsburg HS MP Chapel Hill v. Jefferson Fri 7pm Liberty-Eylau HS Carter vs. Canton Thur 7pm Kaufman HS Lufkin vs. Crandall Fri 6pm TJC Lancaster vs. Mt Pleasant Fri 7pm Tyler Legacy HS
  4. 5A Regional Semis 1&2 Amarillo vs. Mansfield Timberview Tascosa vs. Argyle White vs. Princeton Liberty vs. McKinney North 3&4 Randle vs. Hendrickson Barbers Hill vs. Chaparral Cedar Park vs. CC Veterran's Memorial Glenn vs. Flour Bluff
  5. 4A regional Semis 1&2 Canyon vs. Decatur Randall vs. Glen Rose Alvarado vs. Canton Panther Creek vs. Lincoln 3&4 Hardin-Jefferson vs. La Vega Madisonville vs. Connally Fredericksburg vs Bishop Boerne vs. West Oso
  6. 2A regional semis 1&2 Farwell vs. Christoval Wellington vs. New Home Lipan vs. Collinsville Nocona vs. Muenster 3&4 Martins Mill vs. Tenaha Marlin vs. Douglass Shiner vs. San Saba Mumford vs. Goldwaithe
  7. Are you serious? It could've killed him and they knew it. DO not defend them
  8. No kidding talk about home field advantage lol
  9. 5A Region 3 Quarters Randle vs. Foster Lake Belton vs. Hendrickson Manvel vs. Barbers Hill Chapparel vs. Lake Creek Region 4 Quarters Liberty Hill vs. Cedar Park Victoria East vs. Corpus Christi Veteran's Memorial Wagner vs. Glenn Vela vs. Flour Bluff
  10. 5A Region 1 Quarters Monterey vs. Amarillo Mansfield Timberview vs. Keller Tascosa vs. Lubbock Cooper Argyle vs. Colleyville Heritage Region 2 Quarters Poteet vs. White Princeton vs. Tyler Liberty vs. Reedy Longview vs. McKinney North
  11. Region 3 Quarters Hardin-Jefferson vs. Silsbee Burnet vs. La Vega Madisonville vs. Liberty Connally vs. Salado Region 4 Quarters Cuero vs. Fredericksburg Floresville vs. Bishop Boerne vs. Navasota West Oso vs. Devine
  12. 4A Region 1 Quarters Canyon vs. Seminole Decatur vs. Stephenville West Plains vs. Randall Glen Rose vs. Levelland Region 2 Quarters Oak Cliff Faith Family vs. Alverado Farmersville vs. North Lamar Panther Creek vs. Dunbar Sunnyvale vs. Lincoln
  13. 2A Region 3 Quarters Lovelady vs. Martins Mill Broaddus vs. Tenaha 2/19 6pm Central Heights HS LaPoyner vs. Marlin 2/19 7:30 Corsicana HS Douglass vs. Hawkins Region 4 Quarters Shiner vs. Thrall 2/20 7pm LaGrange HS San Saba vs. Mason Mumford vs. Flatonia 2/20 7:30 Waller HS Johnson City vs. Goldwaithe
  14. 2A Region 1 Quarters Floydada vs. Farwell 2/20 7pm Sundown vs. Cristoval Wellington vs. Vega 2/19 6pm Ozona vs. New Home Region 2 Quarters Hamilton vs. Lipan 2/20 6pm Glen Rose HS Collinsville vs. Lindsay Cisco vs. Nocona Cooper vs. Muenster 2/20 8pm Celina HS
  15. 5A Region 3 Quarters Randle vs. Foster Lake Belton vs. Hendrickson Manvel vs. Barbers Hill Chapparel vs. Lake Creek Region 4 Quarters Liberty Hill vs. Cedar Park Victoria East vs. Corpus Christi Veteran's Memorial Wagner vs. Glenn Vela vs. Flour Bluff
  16. 5A Region 1 Quarters Monterey vs. Amarillo Mansfield Timberview vs. Keller Tascosa vs. Lubbock Cooper Argyle vs. Colleyville Heritage Region 2 Quarters Poteet vs. White Princeton vs. Tyler Liberty vs. Reedy Longview vs. McKinney North
  17. 4A Region 3 Quarters Hardin-Jefferson vs. Silsbee Burnet vs. La Vega Madisonville vs. Liberty Connally vs. Salado Region 4 Quarters Cuero vs. Fredericksburg Floresville vs. Bishop Boerne vs. Navasota West Oso vs. Devine
  18. 4A Region 1 Quarters Canyon vs. Seminole Decatur vs. Stephenville West Plains vs. Randall Glen Rose vs. Levelland Region 2 Quarters Oak Cliff Faith Family vs. Alverado Farmersville vs. North Lamar Panther Creek vs. Dunbar Sunnyvale vs. Lincoln
  19. 2A Region 3 Quarters Lovelady vs. Martins Mill Broaddus vs. Tenaha 2/19 6pm Central Heights HS LaPoyner vs. Marlin 2/19 7:30 Corsicana HS Douglass vs. Hawkins Region 4 Quarters Shiner vs. Thrall 2/20 7pm LaGrange HS San Saba vs. Mason Mumford vs. Flatonia 2/20 7:30 Waller HS Johnson City vs. Goldwaithe
  20. 2A Region 1 Quarters Floydada vs. Farwell 2/20 7pm Sundown vs. Cristoval Wellington vs. Vega 2/19 6pm Ozona vs. New Home Region 2 Quarters Hamilton vs. Lipan 2/20 6pm Glen Rose HS Collinsville vs. Lindsay Cisco vs. Nocona Cooper vs. Muenster 2/20 8pm Celina HS
  21. 5A Amarillo 80 Bel Air 38 Mansfield Timberview 70 Aledo 32 Colleyville Heritage 41 Brewer 35 Poteet 40 Wakeland 38 White 45 Lone Star 39 Princeton 36 Huntsville 26 Liberty 60 Hillcrest 21 McKinney North 67 Whitehouse 30
  22. 2A Ozona 51 Plains 48 New Home 39 Coleman 24 Lipan 58 Haskell 29 Nocona 64 Frost 37 Martins Mill 56 Riesel 38 LaPoyner 46 Bremond 43 Douglass 41 Chireno 28 Mason 46 Port Aransas 32
  23. 4A Lincoln 45 Brownsboro 39 Dunbar 44 Van Alstyne 40 Farmersville 36 Canton 0? Randall 70 Austin 21 Stephenville 34 Burkburnett 31 Seminole 81 Mt View 30 Hardin-Jefferson 55 Gilmer 33 La Vega 79 La Grange 16 Saledo 65 Yates 39 Fredricksburg 85 Brazosport 35 Bishop 51 Jones 23
×
×
  • Create New...